ضبط فیلم از صفحه گوشی | همراه رایانه

ضبط فیلم از صفحه گوشی

ضبط فیلم از صفحه گوشی ، بدون نیاز به روت

ضبط فیلم از صفحه گوشی ، بدون نیاز به روت شاید در نظر بسیاری از کاربران کاری سخت یا غیر ممکن باشد ! زیرا نرم افزار های مناسبی برای اینکار معرفی نشده بود ! و از طرفی هم گوشی موبایل قابلیت ضبط فیلم از صفحه گوشی را ندارد .

برخی برای اینکه بتوانند از صفحه گوشی فیلم بگیرند با دوربین یک گوشی دیگر اقدام به فیلم برداری از صفحه گوشی می کنند ! این عمل شاید در برخی موارد به درستی جواب بدهد اما ممکن است کیفیت و کارایی مناسب را نداشته باشد .

در حال حاضر نرم افزار های بسیار زیادی ساخته شده اند ! که برخی از آن ها برای فیلم برداری از صفحه نیاز به دسترسی روت دارند که شاید برخی از کاربران گوشی را به هر دلیلی روت نکنند یا نکرده باشند .

نرم افزار AZ Screen Recorder بدون نیاز به روت از صفحه فیلم برداری می کند ! همزمان با ضبط فیلم می توانید صدای خود را نیز با استفاده از میکروفن گوشی ضبط کنید ! این قابلیت در ساخت فیلم های آموزشی بسیار کاربرد دارد ! و نرم افزار AZ Screen Recorder برای داشتن  قابلیت هایی نظیر این در بین کاربران بسیار محبوب است .

البته نرم افزار های دیگری نیز هست که AZ Screen Recorder با داشتن قابلیت های بیشتر و نسبتا بهتر تقریبا انتخاب اول کاربران بوده است . زیرا در مارکت گوگل نزدیک به ۵۰ میلیون بار دانلود شده و امتیاز ۴٫۵ را از ۵ کسب کرده ! که مشخص می کند این نرم افزار مورد اعتماد بیش از ۱۰ میلیون نفر در سرتاسر جهان بوده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.