چگونه بفهمیم گوشی روت شده

How to understand the rooted phone

اینکه گوشی اندرویدی ما روت شده باشد یا نه یک مسئله مهم است ! و باید با راهکار هایی که در این آموزش قرار می دهیم بررسی کنید تا که گوشی روت شده است یا نه ؟!

برای اینکار نرم افزار Root Checker Basic را نصب کنید .

بعد از نصب نرم افزار را اجرا کنید و پیغامی که داده شه گزینه Agree را انتخاب کنید ! با این کار موافقت می کنید که این برنامه بر روی گوشی فعالیت داشته باشد .

خوب حالا برای اینکه متوجه بشیم گوشی ما روت شده یا نه باید گزینه Verify Root access و بعد Grant را انتخاب کنیم .

نرم افزار شروع به کار می کند و با بررسی هایی که انجام می دهد ! در نهایت با دو پیغام متفاوت ما را متوجه اینکه آیا گوشی ما روت است یا نه می کند .

با دیدن پیغام Congratulations! This device has root access  در آخر کار نرم افزار بدین معنی است که گوشی موبایل شما روت شده است .

و در صورتی که پیغام Sorry ! This device does not have proper root access را مشاهده کردید ! یعنی گوشی شما روت نشده است .

از کجا بفهمیم گوشی اندروید روت شده است ؟ چگونه بفهمیم گوشی روت شده ؟

البته برخی از نرم افزار ها دسترسی روت نیاز دارند که برای نصب اگر گوشی روت نباشد پیغام می دهند و دسترسی روت می خواهند ! با نصب این چنین نرم افزار هایی نیز می توان متوجه این شد که آیا گوشی ما روت شده است یا نه !

نکته : نرم افزار هایی که برای روت کردن گوشی هستن نیز در صورتی که گوشی روت شده باشد پیغام UnRoot می دهند و این راه نیز برای تشخیص این جمله ” از کجا بفهمیم گوشی اندروید روت شده است ” مفید است . با این حال روش اول که گفته شد بهترین روش تشخیص روت بودن یا نبودن گوشی موبایل است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.