یافتن گوشی گمشده | همراه رایانه

یافتن گوشی گمشده ، ردیابی گوشی گم شده

گم شدن گوشی اتفاقی است که مطمئنأ حتی یک بار هم که شده برای شما اتفاق افتاده است ! خوب برخی مواقع شما گوشی را در جایی گم می کنید که مطمئن هستید ! مشکلی برای گوشی به وجود نخواهد امد و پیدا کردن آن نیز آسان است .

اما مواقعی است که شما گوشی را در محلی یا جایی گم می کنید ! که یافتن آن دشوار خواهد بود باید برای اینجور مواقع قابلیتی را ایجاد کنید تا بدون دردسر گوشی خود را پیدا کنید

یافتن گوشی گمشده ندروید

قابلیت Android device manager در اندروید ! این قابلیت را اگر فعال کرده باشید می توانید از راه دور گوشی خود را قفل کنید ، اطلاعات داخل گوشی را پاک کنید و می توانید هشدار گوشی را به صدا در بیاورید (این هشدار ب مدت ۵ دقیقه خواهد بود و برای زمانی خوب است که گوشی در نقطه ای کور گم شده است) .

اما این قابلیت نیاز دارد که گوشی شما روشن و به اینترنت متصل شده باشد در غیر اینصورت جواب نمی دهد ! همینطور باید گوشی خود را به جیمیل متصل کرده باشید !

در گوشی اندروید نرم افزار های ردیابی نیز می توانید نصب کنید نرم افزار هایی مانند GPS SMS Phone Finder !

یافتن گوشی آیفون IOS

قابلیت Find My IPhone گوشی های ایفون

قابلیت Find My IPhone نیز دقیقا ویژگی های Android device manager را داراست و برای استفاده باید گوشی روشن و به اینترنت متصل باشد .

اگر شما مطمئن هستید که گوشی را گم نکرده اید ! و به سرقت رفته باید از طریق مراجع قضایی پیگیر یافتن گوشی گمشده خود باشید تا با کمترین هزینه و صرف زمان کمتر گوشی را پیدا کنید .

توصیه می کنیم آموزش یافتن گوشی دزدیده شده را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.