ردیاب گوشی اندروید | همراه رایانه

ردیاب گوشی اندروید ، ردیابی گوشی

امروزه ردیابی گوشی قابلیتی بسار کاربردی است که در مواردی از اهمیت بالایی برخوردار است ، والدین برای پیدا کردن فرزندان خود می توانند از این قابلیت استفاده کنند و هر لحظه مکان گوشی را بر روی نقشه مشاهده کنند . هنگام سفر ممکن است که شما برای لحظاتی از دوستانتان جدا شوید که با قابلیت ردیابی می توانید مکانی را که در آن حضور دارند مشاهده کنید و به آن ها بپیوندید . اما مهم ترین بخش در استفاده از قابلیت ردیابی گوشی زمانی است که گوشی شما به سرقت رفته ، با این قابلیت به راحتی گوشی خود را پیدا کنید .

روش های زیادی برای ردیابی گوشی وجود دارد که هر کدام مزایای به خصوصی دارند . ما به چند روش در این اموزش اشاره خواهیم کرد !

نصب نرم افزار ردیاب گوشی اندروید

معمولا نرم افزارهایی که برای ردیابی موبایل هستند نیاز به نصب بر روی دو گوشی دارند یعنی گوشی که قرار است ردیابی شود و گوشی که قرار است ردیابی کند ، این روش معمولا برای ردیابی فرزندان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

ردیاب گوشی اندروید Find My Device

برای استفاده از این سرویس باید GPS گوشی روشن باشد و قبلا در گوشی وارد اکانت جیمیل شده باشید ! وارد صفحه Find My Device شوید تا با انجام تنظیمات مورد نیاز و دادن دسترسی های لازم محل کنونی گوشی را ببینید . پس همانطور که گفته شد باید از قبل وارد اکانت گوگل شده باشید . توصیه می کنیم بعد از خرید گوشی اندروید حتما وارد اکانت جیمیل خود شوید یا یک اکانت جیمیل بسازید .

ردیاب گوشی آیفون IOS

قابلیت Find My IPhone گوشی های ایفون

قابلیت Find My IPhone نیز دقیقا ویژگی های Android device manager را داراست و برای استفاده باید گوشی روشن و به اینترنت متصل باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.