مشکل پاور کامپیوتر

مشکل پاور کامپیوتر

هر کامپیوتر برای راه اندازی قطعات دیگر به یک پاور نیاز دارد پاور یک قطعه بسیار حساس است این قطعه برق تمام قطعات کامپیوتر را تامین می کند پس یکی از اجزای مهم کامپیوتر به حساب می آید.

پاور کامپیوتر در توان های مختلف تولید می شود که هر کدام از آنها دارای کانکتور و شدت جریان متفاوتی هستند از باطن یک پاور میتوان فهمید که کیفیت آن در چه حدی است.برخی پاورها کیفیت خیلی پایینی دارند.

شاید در هنگام کار پاور شما خراب شود اگر میخواهید خودتان پاور را چک کنید و از صحت آآن اطمینان حاصل کنید این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

اگر از سالم بودن پاور خود مطمعن نیستید تست سالم بودن پاورتان را خودتان انجام دهید و در صورت نیاز به تعمیر پاور و یا خرید آن اقدام کنید اما ما پیشنهاد می کنیم در صورت خرابی پاور اقدام به خرید پاور کنید زیرا با تعمیر آن ممکن است به اجزای دیگر آن آسیب برسد.

سعی کنید همیشه جدیدترین و بهترین مدل های پاور را خریداری کنید زیرا هنگام کار اگر خراب شود احتمال این وجود دارد که به دیگر قطعات کامپیوتر آسیب برساند.

پاور  را چک کنید اگر پاور کثیف بود آن را تمیز کنید برای تمیز کردن پاور ابتدا پاور را باز کنید  و گرد و غبار داخل آن را از بین ببرید این کار به بهبود کارایی پاور کمک زیادی می کند.

اگر تخصص کافی برای باز کردن پاور ندارید بهتر است اجزای خراب پاور را تعویض کنید

اما بهتر است ریسک نکنید و اقدام به خرید یک پاور جدید کنید

گاهی هم مشکل پاور به خاطر خراب بودن کابل است پس باید کابل پاور را چک کنید یا از کابل دیگری استفاده کنید اگر مشکل از کابل بود یک کابل دیگر جایگزین کابل قبلی کنید.

ممکن است مشکل پاور با کاربران عزیز رفع نشود پس باید به دنبال راه حل خوب و مناسبی باشند ما به دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید یا بهترین اپلیکیشن را از بازار دانلود کنید البته بهترین اپلیکیشنی که ما میتوانیم به شما معرفی کنیم اپلیکیشن همراه رایانه است

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.