مشکل وای فای مودم

گاهی اوقات گوشی های اندروید به  مودم متصل نمی شوند یا مودم قطع و وصل می شود گاهی اوقات این مشکل به خاطر خود مودم رخ می دهد و گاهی هم مربوط به اینترنت است در این مطلب به راه کارهای مودم می پردازیم با ما همراه باشید.

اگر در هنگام باز کردن سایت ها با مشکل مواجه می شوید ابتدا  باید مودم را خاموش کنید و سپس کابل برق را بکشید وبعد از ۳۰ ثانیه مجددا متصل کنید و دکمه روشن کردن مودم را بزنید .

ممکن است مشکل مودم به خاطر گرمای بیش از حد باشد اگر مودم شما بیش از اندازه داغ میشود بهتر است آن را خاموش کنید و چند دقیقه به آن استراحت دهید.

گاهی اوقات مشکل مودم به علت اتصالات آن می باشد کابل ها را چک کنید ممکن است کابل ها درست جایگذاری نشده باشند  یا ممکن است سیم آسیب دیده باشد که در این صورت باید آن را تعویض کنید. پس حتما از سالم بودن کابل ها اطمینان حاصل کنید.

اگر شما مشکلی در دریافت سینگال وای فای داشتید بهتر است مکان مودم را تغییر دهید اگر مودم شما دارای آنتن است آن را در حالت عمودی قرار دهید.

اگر با انجام مراحل بالا مشکل رفع نشد باید اقدام به ریست کارخانه ای مودم کنید با انجام اینکار مودم مثل روز اول کار می کند.

ممکن است شما هم با مشکل وای فای مودم  مواجه شده باشید برای رفع آن تلفن خود را بردارید و ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را شماره گیری کنید اگر کارشناسان همراه رایانه پاسخ شما را دادند مشکل خود را با آنها در میان بگذارید در غیر این صورت اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود و نصب کنید تا بتوانید مشکل وای فای مودم خود را برطرف کنید

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.